Hakkımızda

Spa Station ® bir Bagno Station kuruluşu olup; tecrübeli ve alanında yetişmiş uzman kadrosuyla SPA sektöründeki modern tasarım ve yenilikleri sürekli yakından takip edip uygulayan profesyonel bir SPA şirketidir. Kaliteli ve en modern Spa&Wellness ekipmanlarını, yapılabilecek en iyi tasarımlarla buluşturuyoruz...

Tasarımlarımız, SPA ve Türk Kültürü'nün birleşiminden ortaya çıkan uyumlu bir harmoniden oluşmaktadır ki; tamamen özgün olan bu tasarımlar yalnızca projeye özeldir. Bünyemizdeki endüstriyel tasarım ve mimarların, mekanların ve projelerin özelliklerine göre yapmış olduğu tasarımları en uygun ve uyumlu ekipmanlarla donatıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yapılacak çalışmanın kalitesi, detayı ve kusursuz işçiliği bizim için çok önemlidir. Bunun sebebi, müşteri memnuniyetinin bizim için en ön planda olmasıdır.
Yüksek kalitede sürekliliği, kaliteyi uygun fiyata sunmayı ve mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sağlamak, termal sektöründe öncü bir konuma yerleşmek ve dünyada termal denince akla gelen merkez olmak arzusundayız.

MİSYONUMUZ

Modern çağın mimarisiyle kendi kültürümüzün bir harmonisini oluşturup, sürdürülebilir verimlilikte markamızı ve bunun yanında ülkemizi SPA sektöründe Dünya'da ileri bir seviyeye taşımak başlıca misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti, üstün kaliteye göre en uygun fiyat gibi başlıklarda öncü ve örnek alınabilecek bir şirket konumuna gelmek ve bunun tüm Dünya'da bilinmesini sağlamak bizim vizyonumuzu oluşturur.

 

Copyright © 2015 SPA STATION ® Tüm Hakları Saklıdır. SPA STATION ® BAGNO STATION Markasıdır.

Turkish English Italian